Hakkımızda

Hakkımızda

Atakan Oto Servisi "  hafif araç kategorisinde yer alan  her türlü binek  araçların  motor, elektriksel ve mekanik arızalarına  servis vermek amacıyla, Erdal usta   tarafından Sivas ‘ daki mevcut yerinde  hizmet vermektedir.

Doksanlı yıllardan bu güne kadar başarılı, dürüst ve güçlü servisi ile  Sivas’ da  haklı bir yere gelmiş Atakan Ford Servisi,  tamir, bakım  servisinin yanında Lastik  satışı ile bu konuda  yerinde müdahale  hizmetine de başlamıştır.

" Atakan Oto Servisi "  7 gün 24 saat acil yol yardım hizmeti ve uzman kadrosuyla araçlarınızı her türlü bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Faaliyette bulunduğu sektörlerde en üst kalitede hizmet ve ürün sunabilmek için şirketlerine katma değer sağlayan çalışanlarına öncelikle ailesinin bir ferdi olarak değer vermektedir.

Atakan Oto Servisi "  olarak hedefimiz: Faaliyetlerinde temel değerleri şeffaflık, güvene dayalı çalışma, etkin iletişim ve saygınlıktır. Çalışanların motivasyonunu arttırarak ve becerilerini geliştirerek organizasyonun bütününe katma değer sağlamak. 

Atakan Oto Servisi "  kurumsal imajını ve markasını geliştirmek gayesiyle, global anlamda her türlü değişim, gelişim ve teknolojileri sürekli izleyen, bunları işine yansıtıp performansını tetikleyebilecek, uzman, yönetici ve liderleri yetiştirmek öncelikli hedefidir.

Mail Listemize Kayıt Olun!

Kampanya ve Fırsatlardan İlk Siz Haberdar Olun.

Hemen Ara
WhatsApp